C317C682G1G5TA
MFR.Part #
C317C682G1G5TA
JLCPCB Part #
C1643980
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 6.8nF C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS