C317C560J1G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C317C560J1G5TA
JLCPCB Part #
C600217
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 56pF X7R ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS