C317C512F1G5TA7301
MFR.Part #
C317C512F1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2424014
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 5.08mm 5.1nF C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS