C317C472KAG5TA
MFR.Part #
C317C472KAG5TA
JLCPCB Part #
C1633446
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 4.7nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS