C317C432K3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C317C432K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2245238
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
25V 4.3nF 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS