C317C432GAG5TA
MFR.Part #
C317C432GAG5TA
JLCPCB Part #
C1643970
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 4.3nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS