C317C302G1G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C317C302G1G5TA
JLCPCB Part #
C1643979
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 3nF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS