C317C300GAG5TA7301
MFR.Part #
C317C300GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2320274
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
250V 30pF 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS