C317C272G2G5TA7301
MFR.Part #
C317C272G2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2374599
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
2.7nF 200V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS