C317C220J2G5TA
MFR.Part #
C317C220J2G5TA
JLCPCB Part #
C3692547
Package
Plugin,P=5mm
Description
200V 22pF C0G ±5% 插件,P=5mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS