C317C181J1G5TA7301
MFR.Part #
C317C181J1G5TA7301
JLCPCB Part #
C1017470
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100V 180pF 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS