C317C162F2G5TA7301
MFR.Part #
C317C162F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2423868
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
1.6nF 200V 5.08mm C0G ±1% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS