C317C153G5G5TA7301
MFR.Part #
C317C153G5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2376529
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
15nF 5.08mm 50V C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS