C317C120KAG5TA7301
MFR.Part #
C317C120KAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2245389
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
12pF 250V 5.08mm C0G ±10% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS