C317C120JAG5TA
MFR.Part #
C317C120JAG5TA
JLCPCB Part #
C1630671
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
12pF 250V 5.08mm C0G ±5% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS