C317C101G3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C317C101G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2318345
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
100pF 25V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS