C317C100GAG5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C317C100GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2318169
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
10pF 250V 5.08mm C0G ±2% 插件,P=5.08mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS