C316C682G1G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C316C682G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2374695
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 6.8nF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS