C316C682F2G5TA7301
MFR.Part #
C316C682F2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2421908
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 6.8nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS