C316C621GAG5TA
MFR.Part #
C316C621GAG5TA
JLCPCB Part #
C1638927
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 620pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS