C316C561G3G5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C316C561G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2319177
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 560pF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS