C316C430FAG5TA7301
MFR.Part #
C316C430FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2348490
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 43pF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS