C316C392F5G5TA7301
MFR.Part #
C316C392F5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2349231
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 3.9nF 50V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS