C316C302FAG5TA7301
MFR.Part #
C316C302FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2422083
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 3nF C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS