C316C241GAG5TA7301
MFR.Part #
C316C241GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2318262
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 240pF 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS