C316C202G1G5TA7301
MFR.Part #
C316C202G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2376253
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 2nF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS