C316C183J5G5TA7301
MFR.Part #
C316C183J5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2269016
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
18nF 2.54mm 50V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS