C316C182GAG5TA7301
MFR.Part #
C316C182GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2375049
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.8nF 2.54mm 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS