C316C182G3G5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C316C182G3G5TA
JLCPCB Part #
C1638901
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.8nF 2.54mm 25V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS