C316C160F3G5TA7301
MFR.Part #
C316C160F3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2348122
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
16pF 2.54mm 25V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS