C316C153G1G5TA7301
MFR.Part #
C316C153G1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2374797
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 15nF 2.54mm C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS