C316C130GAG5TA
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C316C130GAG5TA
JLCPCB Part #
C1640548
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
13pF 2.54mm 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS