C316C123G3G5TA7301
MFR.Part #
C316C123G3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2375797
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
12nF 2.54mm 25V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS