C316C122JAG5TA7301
MFR.Part #
C316C122JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2278195
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1.2nF 2.54mm 250V C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS