C316C102GAG5TA
MFR.Part #
C316C102GAG5TA
JLCPCB Part #
C1639801
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1nF 2.54mm 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS