C316C102FAG5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C316C102FAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2349886
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
1nF 2.54mm 250V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS