C315C911K3G5TA
MFR.Part #
C315C911K3G5TA
JLCPCB Part #
C1630011
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 910pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS