C315C752G2G5TA7301
MFR.Part #
C315C752G2G5TA7301
JLCPCB Part #
C2375660
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 200V 7.5nF C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS