C315C682JAG5TA7301
MFR.Part #
C315C682JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2272963
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 6.8nF C0G ±5% Plugin,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS