C315C512JAG5TA7301
Extended
Manufacturer
KEMET
MFR.Part #
C315C512JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2271432
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 5.1nF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS