C315C472K1G5TA7301
MFR.Part #
C315C472K1G5TA7301
JLCPCB Part #
C2268094
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 4.7nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS