C315C472JAG5TA7301
MFR.Part #
C315C472JAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2271435
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 4.7nF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS