C315C470J1G5TA
MFR.Part #
C315C470J1G5TA
JLCPCB Part #
C600206
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
100V 2.54mm 47pF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS