C315C432KAG5TA7301
MFR.Part #
C315C432KAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2267650
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 250V 4.3nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS