C315C432F5G5TA7301
MFR.Part #
C315C432F5G5TA7301
JLCPCB Part #
C2347021
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 4.3nF 50V C0G ±1% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS