C315C392K3G5TA7301
MFR.Part #
C315C392K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2248296
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 3.9nF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS