C315C360J3G5TA7301
MFR.Part #
C315C360J3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2247547
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 36pF C0G ±5% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS