C315C332G5G5TA
MFR.Part #
C315C332G5G5TA
JLCPCB Part #
C1638952
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 3.3nF 50V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS