C315C331K3G5TA7301
MFR.Part #
C315C331K3G5TA7301
JLCPCB Part #
C2250421
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.54mm 25V 330pF C0G ±10% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS