C315C242GAG5TA7301
MFR.Part #
C315C242GAG5TA7301
JLCPCB Part #
C2375699
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
2.4nF 2.54mm 250V C0G ±2% 插件,P=2.54mm Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - Leaded ROHS